Новини

КП «Київкомунсервіс» привітав киян яскравими контейнерами

1 (3)

IMG_7908

В переддень нового року на Михайлівській площі, біля міської новорічної красуні з’явилися веселі контейнери для відходів. Це перший сюрприз для мешканців та гостей столиці. Так, не зважаючи на суворі вимоги до звичайних контейнерів, які ми звикли бачити біля наших будинків КП «Київкомунсервіс» додав яскравості зробивши із звичайного – цікаве, тим самим привернувши увагу до проблем сортування відходів.
Кожен бак має свій дизайн – один демонструє закохану пару сміттєвих монстрів, які харчуються суто роздільно зібраними відходами, інший – всіяний мізками, як нагадування, що потрібно постійно думати, про те що ти робиш та залишаєш після себе; на третьому зображений лютий сміттєвий хробак, який тільки і чекає аби забрати ваше відсортоване сміття та переробити його на корисні речі; четвертий та п’ятий баки ніби відображають реалії нашого життя та пояснюють, що при правильному поводженні з відходами, а саме їх роздільному зборі ще можна все змінити на краще.

1 (2)«В новий рік з новими проектами та ідеями – девіз підприємства. В цьому році ми плануємо продемонструвати свою роботу таким чином, щоб всі зрозуміли важливість одного з напрямків нашої діяльності, а саме роздільного збору відходів. Запрошуємо долучитися кожного свідомого громадянина до сортування відходів вже на початку їх утворення, у власному домі» – зазначив керівник підприємства Євгеній Русін.

1 (3) В нормах та правилах благоустрою чітко вказано якими мають бути контейнери для відходів, тому контейнери з малюнками серед звичайних не можуть бути встановлені по всьому місту, а лише в дні міських свят та лише в центрі міста, для естетичного заохочення та урізноманітнення свят.

Тож, запрошуємо усіх познайомитися з арт-об’єктами від КП «Киїкомунсервіс» та долучитися до міської програми сортування відходів.

1 (4)

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий