06.07.2015

В Києві впродовж тривалого часу активісти та різні організації переймаються питаннями збору та утилізації відпрацьованих батарейок.

Всім відомо, що батарейки шкодять навколишньому середовищу та негативно впливають на стан здоров’я людини. Вони містять важкі метали, такі як ртуть, нікель, літій, свинець та ін., а також кислоти та луги, що, при потраплянні до нашого організму, призводять до виникнення різних захворювань.

Саме тому, використані батарейки ні в якому випадку не можна викидати у сміттєві контейнери та допускати їх потрапляння на сміттєзвалища. Одразу ж виникає логічне запитання «А куди ж тоді їх подіти?».

Єдиним правильним рішенням є утилізація. Вона забезпечить якісне перероблення батарейок та акумуляторів, а що саме головне – без шкоди для здоров’я людини та стану довкілля.

Для Вашої зручності комунальне підприємство «Київкомунсервіс», разом з волонтерами, активно продовжує поширення та збільшення пунктів для збору батарейок, які діятимуть по всій столиці.

На сьогоднішній день такі пункти вже існують при «Керуючій компанії з обслуговування житлового фонду Шевченківського району», куди кожен мешканець може прийти і абсолютно безкоштовно здати використані батарейки на правильну утилізацію. Також, планується встановлення контейнерів для збору батарейок у житлових будинках (де є консьєрж), магазинах, підприємствах та інших закладах.

Директор КП «Київкомунсервіс» Євгеній Русін зазначив: «Питання переробки та утилізації батарейок сьогодні дуже актуальне. Ми зі свого боку сприяємо вирішенню існуючої проблеми аби це було максимально зручно та доступно для кожного. Від мешканців столиці ми чекаємо кроків на зустріч, та закликаємо долучитися до збору батарейок. Разом ми зможемо зберегти та покращити стан природного середовища».

Нагадуємо, що пункт прийому використаних батарейок також розташований в офісному приміщенні КП «Київкомунсервіс», що знаходиться за адресою вул. Кудрявська, 23. З усіх питань щодо збору батарейок Ви можете звернуться до КП «Київкомунсервіс» за номером гарячої лінії 594-77-11.

11218767_871528089602583_2918304008894524600_n